Nuotakos makiažas Vilniuje

Atliekamas nuotakos makiažas Vilniuje.

Nuotakos makiažas iš visų kitų makiažų labiausiai išsiskiria tuo, jog jis daromas itin ypatingai progai, tad, aš, kaip vizažo meistrė ir buvusi nuotaka, puikiai žinau kaip su nuotakomis dirbti. Mano nuomone, nuotakos makiažas neturėtų apkrauti nuotakos veido nereikalingais ar labai tamsiais šešėlių tonais. Savo nuotakoms visuomet siūlau subtiliai paryškintas akis, o didžiausią dėmesį skirti veido odai, todėl prieš didžiąją dieną savo nuotakoms rekomenduoju drėkinti veidą kaukėmis ir serumais. Švari ir skaisti veido oda visuomet atkreips žmonių dėmesį, nes toks veidas atrodo jaunas ir švytintis iš vidaus. Savaime suprantama jog, nuotakos makiažas privalo būti daromas naudojant tik kokybiškas makiažo priemones, nes džiaugsmo ašaros gali pridaryti problemų vestuvėms net neįpusėjus. Esu mačiusi akimirkų, kai neprofesionalus makiažo darbas tiesiog sugadino bendrą nuotakos įvaizdį iš karto po ceremonijos, nes makiažas tiesiog nubėgo. Tad itin svarbu susirasti savo srities profesionalą, kuris galėtų pasiūlyti ne šablonišką darbą, o originalų, kokybiškai atliktą makiažą priderintą prie nuotakos veido bruožų, plaukų spalvos, jaunikio drabužių bei aksesuarų, šventės vietos bei bendros stilistikos.

Dar vienas svarbus dalykas prieš ruošiantis vestuvėms – bandomasis nuotakos makiažas. Pasidarę bandomąjį makiažą, vestuvių dieną jūs būsite rami ir tikra, jog vizažo meistrė žino ko norite ir galės įgyvendinti jūsų lūkesčius aptartus bandomojo makiažo metu. Bandomajį makiažą rekomenduoju pasidaryti likus bent jau 1 mėnesiui iki vestuvių.

Taipogi siūlau nepamiršti ir savo mylimojo – jaunikio, kuriam vizažistas lengvai suteiks veidui gaivos ir atspalvio. Nuotraukos bus dar gražesnės, o fotografas jums padėkos už tokį sprendimą. Jaunikis vizažisto kėdėje užtruks tik 20 minučių!

Kviečiu registruotis šioms paslaugoms:

Nuotakos makiažas Vilniuje

Vestuvinis makiažas Vilniuje

Jaunikio grimas Vilniuje

Nuotakos makiažas – keletas pavyzdžių

Atliktų darbų pavyzdžiai