Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/beralt/domains/indremakeup.lt/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3182
Nuotakos makiažas Vilniuje - Makiažas Vilniuje centre

Nuotakos makiažas Vilniuje

Atliekamas nuotakos makiažas Vilniuje.

Nuotakos makiažas iš visų kitų makiažų labiausiai išsiskiria tuo, jog jis daromas itin ypatingai progai, tad, aš, kaip vizažo meistrė ir buvusi nuotaka, puikiai žinau kaip su nuotakomis dirbti. 🙂 Mano nuomone, nuotakos makiažas neturėtų apkrauti nuotakos veido nereikalingais ar labai tamsiais šešėlių tonais. Savo nuotakoms visuomet siūlau subtiliai paryškintas akis, šiek tiek pablizgintą ir natūraliai atrodantį veidą. Savaime suprantama, nuotakos makiažas privalo būti daromas naudojant tik kokybiškas makiažo priemones, nes džiaugsmo ašaros gali pridaryti problemų vestuvėms net neįpusėjus. Esu mačiusi akimirkų, kai neprofesionalus makiažo darbas tiesiog sugadino bendrą nuotakos įvaizdį iškarto po ceremonijos, nes makiažas tiesiog nubėgo. Tad itin svarbu susirasti savo srities profesionalą, kuris galėtų pasiūlyti ne šablonišką darbą, o originalų, kokybiškai atliktą makiažą priderintą prie nuotakos veido bruožu, plaukų spalvos, jaunikio akcentų ir t.t.

Dar vienas svarbus dalykas prieš ruošiantis vestuvėms – bandomasis nuotakos makiažas. Pasidarę bandomąjį makiažą, vestuvių dieną jūs būsite rami ir tikra, jog vizažo meistrė žino ko norite ir galės įgyvendinti jūsų lūkesčius aptartus bandomojo makiažo metu. Bandomajį makiažą rekomenduoju pasidaryti likus bent jau 1 mėnesiui iki vestuvių.

Taipogi siūlau nepamiršti ir savo mylimųjų – jaunikių, vizažo meistro ranka per 20-30 minučių gali paslėpti minusiukus ir išryškinti veido bruožus, tuo būdu jaunikis labiau pasitikės savimi, gerai jausis, o, ir, fotografui bus mažiau darbo retušuojant nuotraukas.

Kviečiu registruotis šioms paslaugoms:
Nuotakos makiažas Vilniuje
Vestuvinis makiažas Vilniuje
Jaunikio grimas Vilniuje

Nuotakos makiažas – keletas pavyzdžių